تبلیغات
حسابدار گرگان - سوال

سوال

 

نوشته شده توسط:زمان دیلمی نیا

آیا پاداش اعضاء موظف هیئت مدیره طبق تصویب هیئت مدیره جزء هزینه های قابل قبول است؟

ج- پاداش اعضاء موظف هیات مدیره در صورت تفویض اختیار از جانب مجمع عمومی به هیئت مدیره طبق جزء ب بند 2 ماده 148 قابل قبول است.



Foot Complaints
یکشنبه 8 مرداد 1396 12:04 ق.ظ
Valuable information. Lucky me I discovered your web site unintentionally, and I'm surprised why this twist of fate did
not happened in advance! I bookmarked it.
غزل
پنجشنبه 14 آبان 1394 03:17 ب.ظ
سلامممممم نفسممممممممممم
خوبی عزیزممممممممم
وبت خیلی خوب بووووووووود خیلی
میخواستم بیای به وب منم سایت سر بزنی و با هم تبادل لینک داشته باشیم
می بینمت
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر